Ścianka loft zabudowa antresoli – Warszawa

Projekt techniczny: Darek Modzelewski – industrialne.com

Wymiary: h3182*1372mm h2211*1078mm

Projekt – ścianki industrialne, zabudowa antresoli


Nowoczesny dom, położony nieopodal lasu. Zaprojektowany tak, aby czerpać możliwie najwięcej przyjemności z obcowania z przyrodą – nawet kiedy przebywamy w jego środku. Wysokie sklepienie nad salonem ze stromą więźbą pozwala na oddech pełna piersią. Tu czuć przestrzeń. Na znajdującej się na piętrze antresoli znalazło się  miejsce na główną sypialnię. Wykonane przez industrialne.com przeszklenia loft – ścianki industrialne pozwalają na obserwowanie, zmieniającej się pięknej przyrody, otaczającej dom. Dwie ścianki loft pełnią jednocześnie funkcję tłumienia dźwięków dobiegających z salonu, zapewniając spokój w miejscu wypoczynku. Szarość betonowych ścian przeplatana bielą w towarzystwie drewnianych, odkrytych belek, takiej podłogi oraz czarnych dodatków z zielenią tworzą przestrzeń, w której chce się przebywać.

Wykończenie przeszkleń antresoli:

Ramy oraz szprosy wykonane z profili stalowych – Slim SR zapewnia odpowiednią sztywność dla całego przeszklenia loft. Stal pokryta farbą proszkową z drobną strukturą nadaje ściankom industrialnym nieco bardziej surowego sznytu.

 

Do wszystkich realizacji ścianek loftowych i przeszkleń industrialnych przygotujemy projekty, które dokładnie pokazują jak będzie wyglądała wygadała dana zabudowa lub drzwi industrialne.

Wyświetl projekt dla tej zabudowy loftowej projekt

Zobacz inne projekty drzwi industrialnych i ścianek loft zrealizowane przez industrialne.com

Projekty drzwi industrialne przejdź