Produkcja drzwi, przeszkleń loftowych i mebli industrialnych

Drzwi loft industrialne

Produkujemy drzwi i przeszklenia loft z cienkich profili stalowych i szkła bezpiecznego lub hartowanego. Każdy projekt dostosowujemy do indywidualnego charakteru pomieszczenia i funkcji jakie maja spełniać drzwi. W naszej ofercie znajdują się przeszklenia frame i slim wykonane w tradycyjne technologii osadzania szyb na specjalny kit oraz drzwi industrialne produkowane z wykorzystaniem profili przy szybowych i uszczelek.

Oferta drzwi, przeszkleń i ścianek działowych obejmuje produkcję zarówno tradycyjnych drzwi na zawiasach, a także drzwi suwanych tzw. sliding doors na ciężkich mechanizmach rolkowych i szynach prowadzących wózki wewnętrzne.

Produkcja mebli industrialnych

Produkujemy meble industrialne na zamówienie o ściśle określonych wymiarach. Nasze produkty są projektowane do danego wnętrza tworząc harmonijny układ z pozostałym wyposażeniem. W meblach łączymy surową stal, czasami zostawiamy nienaruszone spawy, aby podkreślić charakter danego przedmiotu. Łączenie metalu z pięknym drewnem pozwala ocieplić wnętrze wprowadzając naturalny element.

Wykonujemy na zamówienie blaty z drewna pospolitego, jak sosna i świerk odpowiednio je przygotowując oraz z gatunków twardszych lub egzotycznych.

Wykonujemy kompleksowe realizacje wszystkich elementów wyposażenia lokali gastronomicznych. Produkcja krzeseł, stojaków, hokerów, regałów, barów, zabudów czy ścian działowych nie jest dla nas problemem.

Meble industrialne

Surowa stal w połączeniu z siatką wykonaną z pociętego arkusza blachy (siatka cięto-ciągniona), pozwala na tworzenie unikalnych mebli industrialnych. Komody na książki i alkohol, barki i szafki pod sprzęt rtv – połączenie stalowych profili gorącowalcowanych  i siatki pozwala na osiągnięcie zaskakujących efektów. Takie meble cieszą oko i dusze nie tylko na chwilę.

Mimo znacznych wymiarów i zastosowaniu surowego metalu, dzięki bokom i drzwiom komody z siatki, meble industrialne wykonane w ten sposób zyskują niezwykłą lekkość i świeżość. W produkcji wykorzystujemy siatki cięto-ciągnione, plecione i blachy perforowane.

Stoły industrialne

W stołach industrialnych oprócz blatów z litego drewna wykonanych z różnych jego gatunków, stosujemy również blaty z tzw. obłogu – płyty klejone w okleinach naturalnych. Pozwala to na zmniejszenie kosztów końcowych takiego stołu z zachowaniem jego funkcjonalności i naturalnego wyglądu. W zależności od wymagań klienta, rama mebla (podstawa) wykonana z profili stalowych, może zostać oczyszczona do „białej stali” lub szlifowana tylko w miejscach łączeń i spawów.

Stelaż każdego stołu industrialnego, po odpowiednim przygotowaniu, jest zabezpieczany specjalnym lakierem bezbarwnym, aby zapobiec tworzeniu się tlenków, popularnie zwanych korozją. Możliwe jest również wykonanie nóg i podstaw stołów w wersji „rusty”.

Schody stalowe

Schody to niezwykle ważny element wyposażenia pomieszczenia. Spełnia ściśle określoną funkcję – pozwala przemieszczać się między kondygnacjami. Przy projektowaniu bardzo ważnym jest, aby odpowiednio dobrać parametry wytrzymałości i nośności całej konstrukcji. Ale to nie wszystko. Każde schody powinny być odpowiednio zaprojektowane pod względem właściwych wymiarów wysokości stopni, powierzchni stopnic i kątów skrętu. Nasze schody industrialne nie tylko dobrze wyglądają, ale również bardzo przyjemnie się po nich chodzi.

Balustrady stalowe

Proste rozwiązania i materiały połączone, aby uzyskać określony efekt wizualny. Balustrada spełnia swoja podstawową role, zabezpieczając przed upadkiem z wysokiej antresoli lub schodów ale jednocześnie nie zamyka przestrzeni pozostawiając uczucie dużej przestrzeni.